Tarım Sigortası

Siz tarım yapın; kazalara, hastalıklara karşı güvenceniz Eureko Sigorta’dan!

Bitkisel ürünler, seralar, kümes hayvanları, büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarda ya da su ürünlerinde afet, hastalık ve kazalar sonucu meydana gelen zararların karşılanması için Eureko Tarım Sigortaları'na sahip olun.

Teminatlar

Dolu Sigortası

Bağ, bahçe ve tarla gibi açık alanlarda ve seralarda yetiştirilen ürünlerdeki ­dolu vuruşunun doğrudan doğruya neden olduğu­ miktar kayıpları (verim düşüklüğü) karşılanır.

Ek Teminatlar

Bitkisel Ürün Sigortaları

Bağ, bahçe ve tarla gibi açık alanlarda yetiştirilen ürünler için dolu, don, fırtına, hortum, yangın, heyelan, deprem nedeni ile meydana gelen kalite kaybı, sel ve su baskını gibi riskler için teminat sunulur.

Sera Sigortaları

Seralarda yetiştirilen ürünlerin dolu, fırtına, hortum, yangın, heyelan, deprem, sel ve su baskını gibi risklere karşı güvence altına alınmasıdır.

Büyükbaş Hayvan Sigortaları

Besi ve süt sığırlarında ölüm, mecburi kesim, yavru atma ya da yavru ölümü gibi risklere karşı büyükbaş hayvanlarının güvence altına alınmasıdır.

Küçükbaş Hayvan Sigortaları ve Kümes Hayvanları Sigortaları

Küçükbaş ve kümes hayvanlarının ölüm ya da mecburi kesim gibi durumlara karşıkorunmasıdır.

Su Ürünleri Sigortaları

Su ürünlerinde yetiştiricinin kontrolü dışında meydana gelen kirlenme ve zehirlenmelerle, her türlü doğal afet, kazalar, predatörler, alg patlaması nedeniyle meydana gelen ölümler ve fiziksel kayıplar sonucu doğrudan uğranılan maddi zarar karşılanır.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ