Sürekli Eğitim Sigortası

Çocuğunuzun eğitimini her koşulda tamamlayabilmesi için, AvivaSA'da Sürekli Eğitim Sigortası var!

Neden Sürekli Egitim Sigortası?

Hepimiz, çocuğumuzun iyi bir eğitim almasını isteriz. Onun en iyi okullarda okuması için destek olmaya çalışırız. Peki ya bir gün, verdiğiniz destek yetersiz kalırsa?

Sürekli Eğitim Sigortası, maddi durumunuzu olumsuz yönde etkileyecek bir durum karşısında, çocuğunuzun eğitimine devam edebilmesi için tüm masrafları karşılar.

Kimler yararlanabilir?

Sürekli Eğitim Sigortası'ndan 18-70 yaş arasındaki anneler, babalar veya çocuğun eğitim masraflarını üstlenen diğer şahıslar yararlanabilir. 20-63 yaş arasındaki sigortalılar, isterlerse kaza veya hastalık sonucu maluliyet teminatlarından da faydalanabilirler.

Sigortalının yaşı ile sigorta süresinin toplamı sadece vefat teminatı seçildiğinde 80'i, vefat ve maluliyet ek teminatı birlikte seçildiğinde ise 65'i geçemez.

Sürekli Egitim Sigortası'nın özellikleri nelerdir?

Sigorta Süresi: Çocuğunuzun eğitim süresine bağlı olarak Sürekli Eğitim Sigortası'nın poliçe süresini en az 5, en fazla 20 yıl olacak şekilde belirleyebilirsiniz.

  • Kapsanan Teminatlar: Vefat Teminatı ve Kaza veya Hastalık Sonucu Tam ve Daimi Maluliyet Teminatı.
  • Teminat Tutarları: Teminat tutarını ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Azalan teminatlı olarak ve USD veya EURO endeksli olarak düzenleyebilirsiniz.
  • Prim: Sigorta primi; yaş, cinsiyet, seçilen teminat tutarının süresi ve ödeme şekline göre belirlenir.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ