Ses Sağlık Sigortası

Sağlığınızla ilgili konularda risk almayın!

Söz konusu olan sağlıksa işi şansa bırakmayın. Kendinizi ve yakınlarınızı SES Sağlık Sigortası ile güvence altına alın.

Seçenekli Sağlık Sigortası (SES Sağlık Sigortası) sektördeki benzer sağlık sigortalarından farklı olarak, içerdiği teminat limitleri ve kapsamı ile ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun sınırsız seçenekler sunabilen bir sağlık sigortasıdır. Sağlık sigortası güvencesine ihtiyaç duyacağınız tüm hallerde SES Sağlık Sigortası güvenceniz olacaktır.

SES Sağlık Sigortası’ndan 0 - 60 yaş arasında olan herkes yararlanabilmektedir.

Yenileme Garantisi Önemlidir!

Poliçenizin, 2. yılın sonundaki değerlendirmesine bakılarak “Demir Hayat Yenileme Garantisi”, 5. yılsonunda ise “Ömür Boyu Yenileme Garantisi” elde etme hakkına sahip olursunuz.

Ayakta ve Yatarak Tedavileriniz limitsiz!

Ses Sağlık Sigortası teminatlarımız yatarak tedavi, ayakta tedavi, hamilelik ve doğum teminatları olarak üç ana bölümden oluşmaktadır.

Hastane, sağlık kuruluşu, klinik ve özel muayenehanelerde doktorunuzun yapacağı muayene, verdiği reçeteli ilaç, gerekli gördüğü laboratuar testleri, tahlil-röntgen, ultrasonografi, MR, tomografi, EKG gibi tetkik masrafları ve fizik tedavi masrafları ayakta tedavi kapsamında karşılanmaktadır.

Öte yandan doktorunuzun hastalığın tedavisi için cerrahi bir müdahaleyi veya cerrahi bir müdahale olmaksızın hastaneye yatırılarak yapılması gereken her türlü tedavi giderleri ise yatarak tedavi kapsamında değerlendirilerek SES sağlık sigortanız tarafından limitsiz olarak karşılanmaktadır.

Ek prim ile limitsiz doğum teminatı!

Hamilelik, doğum ve bunlardan kaynaklanan her türlü komplikasyonları poliçenizde belirlediğiniz limit ve ödeme oranı doğrultusunda özel ve genel şartlar çerçevesinde değerlendirilerek hamilelik ve doğum teminatı kapsamında ödenmektedir. Doğum teminatınız ek prim ile limitsiz olarak da sunulmaktadır.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ